A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Godło RP
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 70
W tym miesiącu: 34942
Wszystkich: 2711630

Młody Mistrz Budownictwa

     Trzecia edycja Wojewódzkiego Konkursu „Młody Mistrz Budownictwa” odbyła się 25 kwietnia 2018 r. Konkurs zorganizowany został przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Częstochowie, Wydział Budownictwa Politechniki Częstochowskiej oraz firmy H+H Polska Sp. z o.o. i SELENA S.A. Do konkursu przystąpiły 3-osobowe drużyny uczniów z 15 szkół województwa śląskiego, które prowadzą kształcenie w zawodzie technik budownictwa.

     Konkurs składał się z dwóch części odbywających się jednocześnie: zadania projektowego, sprawdzającego wiedzę z przedmiotów budowlanych (1 osoba z drużyny) i zadania praktycznego, polegającego na wykonaniu przez dwuosobowy zespół robót murarskich oraz osadzeniu okna w ościeżach na stanowisku roboczym wg załączonej dokumentacji.

     Pierwsze miejsce w tegorocznych zmaganiach zajęli uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych z Lublińca, drugie – uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych z Rybnika, a trzecie – uczniowie z Państwowych Szkół Budowlanych – Zespół Szkół w Bytomiu. Wyróżnienie Wydziału Budownictwa PCz za najlepiej wykonane zadanie projektowe otrzymał uczeń Technicznych Zakładów Naukowych z Częstochowy. Natomiast wyróżnienie za najlepiej wykonane zadanie praktyczne otrzymali uczniowie z Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych z Żywca

Konkurs został objęty honorowym patronatem m.in. Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Śląskiego Kuratora Oświaty.

Laureaci konkursu "Zaprojektuj elewację" 2018

 

W I Edycji Konkursu "Zaprojektuj Elewację" wpłynęło 90 prac. Dziękujemy za udział w Konkursie. 

Poniżej prezentujemy nagrodzone prace konkursowe. 

Gratulujemy laureatom.

Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w dniu 15 maja 2018 roku o godzinie 12.00 na Wydziale Budownictwa PCZ  w auli D-9. Zapraszamy wszystkich uczestników Konkursu. Dla wszystkich uczestników zostały przygotowane upominki oraz dyplomy. 

Red Bull Tech Lab

Biuro Dziekana:
ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 40
dziekanat@bud.pcz.pl

STUDIA STACJONARNE

ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 31
dziekanat@bud.pcz.pl

STUDIA NIESTACJONARNE

ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 30
dziekanat@bud.pcz.pl

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, dziekanat@bud.pcz.pl