A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Godło RP
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 208
W tym miesiącu: 46939
Wszystkich: 3509990

Co można wyczytać z kolorowego zdjęcia termowizyjnego?

Prowadzący: dr inż. Anna Lis alis@bud.pcz.pl, dr inż. Adam Ujma aujma@bud.pcz.pl, mgr inż. Jakub Jura jura@bud.pcz.pl 
Czas trwania: 2 godziny

 

Kontakt w sprawie umówienia się na zajęcia:

dr inż. Anna Derlatka

Koordynator Wydziałowy

ds. Kontaktów z Otoczeniem Edukacyjnym Politechniki Częstochowskiej

telefon: +48 34 3250 913
telefon: +48 692 057 450
e-mail: aderlatka@bud.pcz.pl


dr inż. Jacek Halbiniak

Prodziekan ds. Nauczania

telefon: +48 34 3250 922
email: halbiniak@bud.pcz.pl


dr inż. Aleksandra Repelewicz

Prodziekan ds. Studiów Niestacjonarnych

telefon: +48 726 230 038
telefon: +48 34 3250 944
email: arepelewicz@bud.pcz.pl

lub bezpośrednio z osobą prowadzącą zajęcia.

 

Opis kursu:

Na zajęciach zostanie zaprezentowane działanie kamery termowizyjnej, za pomocą której można obserwować rozkład temperatur na powierzchni ciała człowieka lub na powierzchni ściany w budynku. Zostanie pokazane jak można wykryć miejsca, przez które ciepło ucieka z domu.

 

Relacja z warsztatów 22.03.2019 r.:

Biuro Dziekana:
ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 40
dziekanat@bud.pcz.pl

STUDIA STACJONARNE

ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 31
dziekanat@bud.pcz.pl

STUDIA NIESTACJONARNE

ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 30
dziekanat@bud.pcz.pl

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, dziekanat@bud.pcz.pl