A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Godło RP
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 515
W tym miesiącu: 39971
Wszystkich: 3384773

Jak ugotować wirtualne jajko?

Prowadzący: dr hab. inż. Piotr Lacki placki@bud.pcz.pl, dr inż. Anna Derlatka aderlatka@bud.pcz.pl oraz dr inż. Anna Lis alis@bud.pcz.pl , dr inż. Adam Ujma aujma@bud.pcz.pl , mgr inż. Jakub Jura jura@bud.pcz.pl
Czas trwania: 2 godziny

 

Kontakt w sprawie umówienia się na zajęcia: 

dr inż. Anna Derlatka

Koordynator Wydziałowy

ds. Kontaktów z Otoczeniem Edukacyjnym Politechniki Częstochowskiej
telefon: +48 34 3250 913
telefon: +48 692 057 450
e-mail: aderlatka@bud.pcz.pl

dr inż. Jacek Halbiniak

Prodziekan ds. Nauczania

telefon: +48 34 3250 922
email: halbiniak@bud.pcz.pl

dr inż. Aleksandra Repelewicz

Prodziekan ds. Studiów Niestacjonarnych

telefon: +48 726 230 038
telefon: +48 34 3250 944
emailarepelewicz@bud.pcz.pl

lub bezpośrednio z osobą prowadzącą zajęcia. 

 

Opis kursu:

Podczas zajęć uczniom zostaną przedstawione podstawowe zasady modelowania wymiany ciepła na przykładzie gotowania jajka. Podobna zasada obowiązuje przy określaniu wymiany ciepła w budynku.
W programie ADINA System zostanie zaprezentowane, jak zamodelować proces gotowania jajka wraz z rozkładem temperatur w tym jajku oraz w przykładowej ścianie budynku. Uczniowie będą mieli możliwość samodzielnego wykonywania modeli.
Dodatkowo zostanie zaprezentowane działanie kamery termowizyjnej, za pomocą której można obserwować rozkład temperatur na powierzchni ciała człowieka lub na powierzchni ściany w budynku.


Relacja z warsztatów 15.03.2019 r.:

Biuro Dziekana:
ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 40
dziekanat@bud.pcz.pl

STUDIA STACJONARNE

ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 31
dziekanat@bud.pcz.pl

STUDIA NIESTACJONARNE

ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 30
dziekanat@bud.pcz.pl

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, dziekanat@bud.pcz.pl