A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
Godło RP
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 84
W tym miesiącu: 39797
Wszystkich: 3660311

Praktyki - Firma NDI - 05.06.2019 r.

Poszukujemy studentów: studiujących budownictwo o specjalności : infrastruktura drogowa/kolejowa, ambitnych, samodzielnych oraz zaangażowanych w realizację powierzonych zadań, otwartych na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. Oferujemy płatny staż/praktykę i możliwość udziału w interesującym projekcie a także zdobycie doświadczenia zawodowego.

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się :  http://www.ndi.pl/praktyki

Murapol - Inżynier ds. kontraktowania 04.06.2019 r.

Murapol - Inżynier Budowy 04.06.2019 r.

Praktyki - Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego - 04.06.2019 r.

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Myszkowie organizuje płatną (1 stanowisko) /bezpłatne praktyki absolwenckie:

Wymagania:
- student kierunku budownictwo lub absolwent kierunku budownictwo, który nie ukończył 30 roku życia.

Zakres obowiązków:
- wspomaganie pracowników przy wykonywaniu czynności związanych z rozpatrywaniem zawiadomień o zakończeniu budowy; wniosków o wydanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektów budowlanych;
- wspomaganie pracowników przy wykonywaniu czynności dotyczących kontroli prawidłowości przebiegu procesu budowlanego i utrzymania obiektów budowlanych;
- pomoc w zakresie czynności kancelaryjnych.

Wymagane dokumenty:
- wniosek o przyjęcie na praktykę absolwencką;
- zaświadczenie o odbywaniu studiów lub dyplom ukończenia szkoły wyższej;

Warunki praktyki:
- proponowany termin odbywania praktyki od 1 do 3 miesięcy (czerwiec - wrzesień);
- tygodniowy wymiar czasu pracy w ramach praktyki 40 godzin;
- w przypadku płatnej praktyki wysokość miesięcznego świadczenia pieniężnego 1.000,00 zł netto.

Skany wymaganych dokumentów należy przesyłać na adres: pinb-myszkow@o2.pl w tytule „Praktyka absolwencka” w terminie do dnia 13 czerwca 2019 r.

Kierownik budowy - 28.05.2019 r.

Ogłoszenie - płatne praktyki na budowie

Ogłoszenie o pracę - GRUPA-SZYMBUD [pdf]

Biuro Dziekana:
ul. Akademicka 3
42-218 Częstochowa
Poland
+48 34 325 09 40
dziekanat@bud.pcz.pl

STUDIA STACJONARNE

Poland
+48 34 325 09 31

STUDIA NIESTACJONARNE

Poland
+48 34 325 09 30

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, dziekanat@bud.pcz.pl